Aparatiniai masažai

Limfodrenažinis masažas

žinomas, kaip ypač efektyvi procedūra siekiant padailinti kūno formas. Aparatas leidžia pasiekti norimą rezultatą bei spręsti kilusias problemas - patinimus, išsiplėtusius kojų kapiliarus, venas, celiulitą, „sudribusią“ odą.

Procedūros metu, ant kojų, rankų ir pilvo uždedami specialūs manžetai, kuriais didelio oro slėgio bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, sumažina riebalų sankaupas.

 

Crioterapija arba kriolipolizės procedūra

Šalčio terapija(rebalinio audinio destrukcija šalčiu)-naujausiai neinvazyvus, neskausmingas metodas, skirtas atlikti liporedukciją ir sumažinti riebalinių ląstelių kiekį, veikiant jas šalčio ir vakumo pagalba.

 

Veido ir kūno RF

Tai yra neinvazinė procedūra. Aparato skleidžiamos bangos veikia skirtingose odos sluoksniuose esančias ląsteles – suaktyvina kraujotaką, skaido riebalus, taip užkurdamas visiškai natūralius mūsų organizmo regeneracijos procesus. Suaktyvinta kraujotaka, paduoda į ląsteles daugiau deguonies ir reikalingų medžiagų, taip suaktyvina natūralaus kolageno ir elastino gamybą, tonizuoja atsipalaidavusius raumenis, todėl oda stangrėja, lygėja ir vėl grąžina į jaunatvišką spindesį.

 

Limfodrenažinis Lipo masažas celiulitui naikinti LPG aparatu

Patvirtintas metodas celiulito mažinimui. Endermologinis masažas LPG aparatu naudojamas riebalų mažinimui, celiulito mažinimui, odai stangrinti bei formuoti kūno formas. Šis kūno linijų formavimo masažas prilyginamas SPA masažui, kuris bus malonus, kūną liekninantis, atpalaiduojamasis ir stangrinamasis grožio masažas.